Vegan Wax Co.

Estimated reading time: 1 min
Vegan Wax Co.

Misja

Vegan Wax Co powstała w 2019 roku. Od tego czasu firma ogromnie się rozwinęła i produkuje wosk do masażu nie zawierający produktów pochodzenia zwierzęcego, który jest całkowicie wegański. Susie, założycielka firmy, jest wykwalifikowaną masażystką kliniczną i stara się używać solidnego produktu w porównaniu z tradycyjnym olejkiem. Produkty sprzedawane są w Internecie, a także podczas różnych wydarzeń na terenie całego kraju.

Firma otrzymała dużą liczbę zamówień na wosk do masażu niezawierający wosku pszczelego. Aby to osiągnąć, musieli zaopatrzyć się w odpowiednie rozwiązanie w zakresie opakowań.

 

Vegan Wax Co. aluminium packaging once filled.

Vegan Wax Co. tin packaging being filled.

Nasze rozwiązanie

Po szeroko zakrojonych poszukiwaniach Vegan Wax C. zdecydował się na użycie naszych aluminiowych puszek do pakowania nowego produktu. Firma wybrała ten rodzaj opakowań metalowych, ponieważ nadają się do ponownego użycia i nadają się do recyklingu. Są również bardzo trwałe w transporcie pocztowym i nie wyginają się po napełnieniu gorącym olejem. Gdy klienci zaczęli używać puszek, firma otrzymała wiele komplementów od klientów.

Odpowiedź od Vegan Wax Co.:

„Potrzebowaliśmy różnych rozmiarów, w tym małych puszek odpowiednich do wysyłania próbek i udało Ci się je dostarczyć. Jedną z największych zalet Tinware Direct jest fantastyczna obsługa klienta, jest naprawdę świetna a obsługa jest szybka i sprawna. Zdecydowanie polecam Tinware Direct każdemu, kto szuka puszek."

Vegan Wax Co. packaging at point of sale.

Może Ci się spodobać View all

Heart shaped tin packaging

Metalowe pojemniki: Najlepsze opakowanie dla konsumentów w UE

Zagłęb się w przesłanki stojące za rosnącą popularnością opakowań metalowych wśród klientów.

Sustainability: protecting the environment

Wybór zrównoważonego opakowania: Kluczowy krok w kierunku ratowania planety

To nie przesada: właściwe decyzje dotyczące opakowań mogą znacząco wpłynąć na nasze środowisko. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy częścią MŚP, Twoje wybory mają znaczen...

Repurposed clip lid packaging

Uwolnienie potencjału: 8 kreatywnych sposobów na zmianę przeznaczenia naszych opakowań

Znaleźliśmy ekscytujące pomysły na upcykling naszych opakowań, którymi możesz podzielić się ze swoimi klientami.