Świece Latarniowe

Estimated reading time: 1 min
Lantern Candles

Misja

Lantern Candles to brytyjska firma, która została założona w celu sprzedaży fantastycznej gamy zapachowych, wegańskich świec z wosku sojowego. Właścicielka firmy, Jane, ręcznie tworzy świece i gwarantuje wyjątkowy standard jakości na każdy sprzedawany produkt.

Jane rozpoczęła swoją działalność po wzięciu udziału w zajęciach z robienia świec, gdzie znalazła swoją pasję. Aby sprzedawać klientom swoje nowe produkty, musiała znaleźć odpowiednie opakowanie na świece, które byłoby opłacalne, trwałe, zrównoważone i piękne.

Lantern Candles, candle tin with gift bag.
Latern Candles Blueberry Vanilla Crush scented candle in a lever lid tin.

Nasze rozwiązanie

Początkowo Jane wypróbowała szkło, ale szybko odkryła, że ​​nie jest ono wystarczająco trwałe i jest dość ciężkie, co zwiększa koszty transportu. Aby rozwiązać te problemy, zdecydowała się na produkt metalowy, co doprowadziło ją do naszego zespołu. Dostarczyliśmy szereg próbek, aby mogła znaleźć idealne metalowe opakowanie dla swojego produktu. Po szeroko zakrojonych badaniach Jane zdecydowała się na puszkę z dźwignią. Odkąd zaczęła używać tego produktu, spotkała się z fantastycznym odzewem ze strony klientów.

Odpowiedź Jane:

„Świeca blaszana” cieszy się tak dużą popularnością i zawsze spotykam się z pozytywnymi opiniami na targach rękodzieła, w których uczestniczę. Moi klienci ją uwielbiają i ja też. Dzięki niej moje świece zapachowe pozostają świeże, dopóki tego nie chcesz aby je oświetlić, a w połączeniu z etykietami moich produktów wygląda to niesamowicie. Dziękuję Tinware Direct za pomoc w kształtowaniu mojej firmy”

Gorgeous Grapefruit candle tin by Lantern Candles

Może Ci się spodobać View all

Heart shaped tin packaging

Metalowe pojemniki: Najlepsze opakowanie dla konsumentów w UE

Zagłęb się w przesłanki stojące za rosnącą popularnością opakowań metalowych wśród klientów.

Sustainability: protecting the environment

Wybór zrównoważonego opakowania: Kluczowy krok w kierunku ratowania planety

To nie przesada: właściwe decyzje dotyczące opakowań mogą znacząco wpłynąć na nasze środowisko. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy częścią MŚP, Twoje wybory mają znaczen...

Repurposed clip lid packaging

Uwolnienie potencjału: 8 kreatywnych sposobów na zmianę przeznaczenia naszych opakowań

Znaleźliśmy ekscytujące pomysły na upcykling naszych opakowań, którymi możesz podzielić się ze swoimi klientami.