Firma Weird Beard Oil Co.

Estimated reading time: 2 min
Weird Beard Oil Co. product packaging with a rustic background.

Weird Beard Oil Co. specjalizuje się w sprzedaży szerokiej gamy produktów dla niedźwiedzi, w tym balsamów i olejków. Produkują także kompletne zestawy do pielęgnacji brody. Siedziba rodzinnej firmy znajduje się w Carlisle w Cumbrii.

Brian, właściciel firmy Weird Bear Oil Co, przez lata próbował różnych produktów na własną brodę, ale nigdy nie miał wrażenia, że ​​zapewniały one niezbędne korzyści. Dlatego zaczął tworzyć własne produkty do brody, wykonane z najlepszych, wysokiej jakości składników dostępnych na rynku. Wszystkie użyte składniki posiadają certyfikaty organiczne Soil Association.

 

Wyzwanie

Firma produkuje wysokiej jakości produkty do pielęgnacji niedźwiedzi w małych partiach, aby zagwarantować, że zawsze przewyższają one oczekiwania klientów. Ich proces produkcyjny opiera się na ograniczaniu ilości odpadów, a cele środowiskowe są dla nich najwyższym priorytetem. Z tego powodu firmie zależało na zaopatrzeniu w opakowania produktów, które zmniejszałyby ich wpływ na środowisko.

Rozwiązanie

Po zbadaniu różnych rozwiązań w zakresie opakowań Brian stwierdził, że sprzedawane przez nas puszki aluminiowe są najlepszą opcją ze względu na ich odporność na korozję, a także wyściółkę EPE, dzięki czemu idealnie nadają się do kremów, wosków i innych produktów na bazie wody. Stwierdził również, że nasze produkty są bardzo opłacalne.

Odpowiedź Briana:

"Wybrałem Tinware Direct do pakowania moich balsamów do brody ze względu na doskonałą obsługę klienta i fantastyczną jakość produktów. Strona internetowa jest łatwa w obsłudze i zawiera wiele przydatnych informacji, co pomogło mi w przygotowaniu mojego Decyzja, z której jestem bardzo zadowolony, ponieważ obsługa klienta Tinware Direct nie ma sobie równych! Zdecydowanie polecam Tinware Direct każdemu, kto szuka fantastycznego produktu w atrakcyjnej cenie


Może Ci się spodobać View all

Heart shaped tin packaging

Metalowe pojemniki: Najlepsze opakowanie dla konsumentów w UE

Zagłęb się w przesłanki stojące za rosnącą popularnością opakowań metalowych wśród klientów.

Sustainability: protecting the environment

Wybór zrównoważonego opakowania: Kluczowy krok w kierunku ratowania planety

To nie przesada: właściwe decyzje dotyczące opakowań mogą znacząco wpłynąć na nasze środowisko. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy częścią MŚP, Twoje wybory mają znaczen...

Repurposed clip lid packaging

Uwolnienie potencjału: 8 kreatywnych sposobów na zmianę przeznaczenia naszych opakowań

Znaleźliśmy ekscytujące pomysły na upcykling naszych opakowań, którymi możesz podzielić się ze swoimi klientami.