Kruche Ciasto Campbells

Estimated reading time: 1 min
Cambells Shortbread classic car packaging

Wyzwanie

Campbells produkuje kruche ciasto od 1830 roku i jest najstarszą piekarnią w Szkocji. Jako marka dziedziczna, firma koncentruje się na tworzeniu najwyższej jakości ciastek kruchych na rynek prezentów i eksportuje swoje produkty na cały świat.

Firma Campbells pracuje nad opracowaniem szeregu unikalnych linii produktów dla swoich ciastek kruchych. Postrzega samo opakowanie jako integralną część ogólnego atrakcyjności produktu dla konsumentów. Projekty puszek są dostosowane do konkretnego odbiorcy, a Tinware Direct współpracowało z firmą Campbells przy opracowywaniu wszystkich asortymentów, od kolekcji His & Her po nowatorską puszkę autobusową.

Cambpells classic car shortbread tin.
Campbells 3D embossed tin packaging.

Nasze rozwiązanie

Technikę głębokiego tłoczenia 3D można zastosować, aby nadać opakowaniu wrażenie ruchu. W przypadku kolekcji klasycznych samochodów Campbells zastosowaliśmy to głębokie wytłoczenie, dzięki czemu każdy samochód sprawiał wrażenie, jakby jechał do przodu, by Cię powitać już na samym opakowaniu.

W przypadku asortymentu luksusowych puszek klasyczny design wykorzystujący bogate kolory i mocne wytłoczenia sprawia, że ​​produkt jest przyjemny w dotyku, zachęcając konsumentów do dotykania i pomagając wyróżnić puszki na półce w punkcie sprzedaży.

Unikalna konstrukcja puszek Campbells w połączeniu z możliwością ponownego użycia samej puszki zachęcają konsumentów do kupowania i zbierania pełnych linii produktów.

 Odpowiedź Campbells Shortbread:

„Jako wieloletni zadowolony klient Tinware Direct, mogę powiedzieć, że obsługa jest nienaganna, od wielu lat nie ma żadnych opóźnień w dostawach i polecam ich bez zastrzeżeń każdemu, kto szuka niezawodny i niedrogi dostawca cyny.”

Embossed tin packaging for Campbells Shortbread.

Może Ci się spodobać View all

Heart shaped tin packaging

Metalowe pojemniki: Najlepsze opakowanie dla konsumentów w UE

Zagłęb się w przesłanki stojące za rosnącą popularnością opakowań metalowych wśród klientów.

Sustainability: protecting the environment

Wybór zrównoważonego opakowania: Kluczowy krok w kierunku ratowania planety

To nie przesada: właściwe decyzje dotyczące opakowań mogą znacząco wpłynąć na nasze środowisko. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy częścią MŚP, Twoje wybory mają znaczen...

Repurposed clip lid packaging

Uwolnienie potencjału: 8 kreatywnych sposobów na zmianę przeznaczenia naszych opakowań

Znaleźliśmy ekscytujące pomysły na upcykling naszych opakowań, którymi możesz podzielić się ze swoimi klientami.