Firma spożywcza z plaży Pembrokeshire

Estimated reading time: 1 min
The Pembrokeshire Beach Food Company

Firma Pembrokeshire Beach Food Company specjalizuje się w dostarczaniu klientom innowacyjnych produktów, niedostępnych nigdzie indziej na rynku. W szczególności starają się tworzyć lokalne produkty z owoców morza, które pięknie reprezentują wszystko, co klienci kochają i rozumieją na temat morza.

Misja

Firmie zależało na zaopatrzeniu się w opakowania pasujące do przyprawy Môr Captain Cat’s Môr — produktu, który Marks & Spencers chętnie miał na stanie.  Opakowanie również musiało być zrównoważone i wyprodukowane etycznie.

Nasze rozwiązanie

Wiedzieliśmy, że ważne jest opracowanie puszki, która idealnie pasowałaby do wyjątkowej propozycji sprzedaży firmy. Nasze własne zasady zrównoważonego rozwoju i etyki również są już dopasowane do wymagań firmy.

Ponieważ produkt musiał znajdować się luzem w puszce, opakowanie musiało być hermetyczne. Wybraliśmy pokrywkę z dźwignią i udzieliliśmy wskazówek, gdy firma Pembrokeshire stworzyła swój pierwszy metalowy produkt opakowaniowy. Wyprodukowano próbki, aby firma mogła dobrać odpowiedni kolor i przetestować puszkę przed wprowadzeniem jej do produkcji.

Odpowiedź firmy Pembrokeshire Beach Food Company:

„Obsługa klienta firmy Tinware jest wyjątkowa, możesz mieć pewność, że zrobią wszystko, co w ich mocy dla Ciebie i Twojego produktu, a także informują Cię, co się dzieje na każdym kroku .”


Może Ci się spodobać View all

Heart shaped tin packaging

Metalowe pojemniki: Najlepsze opakowanie dla konsumentów w UE

Zagłęb się w przesłanki stojące za rosnącą popularnością opakowań metalowych wśród klientów.

Sustainability: protecting the environment

Wybór zrównoważonego opakowania: Kluczowy krok w kierunku ratowania planety

To nie przesada: właściwe decyzje dotyczące opakowań mogą znacząco wpłynąć na nasze środowisko. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy częścią MŚP, Twoje wybory mają znaczen...

Repurposed clip lid packaging

Uwolnienie potencjału: 8 kreatywnych sposobów na zmianę przeznaczenia naszych opakowań

Znaleźliśmy ekscytujące pomysły na upcykling naszych opakowań, którymi możesz podzielić się ze swoimi klientami.