Firma Świec Rabarbarowych

Estimated reading time: 1 min
The Rhubarb Candle Company Candle Tin Packaging


Firma Rhubarb Candle Company tworzy świece o różnych zapachach, wykorzystując specyficzny styl cyny. Ta rodzinna firma zawsze stara się, aby jej produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Do tworzenia świec używają wyłącznie bawełnianych knotów i naturalnego wosku sojowego.

Wyzwanie

Firma skontaktowała się z nami w sprawie naszych usług na zamówienie, ponieważ była zainteresowana wytłoczeniem wieczek. Ostatecznie zdecydowali się na zakup naszych standardowych puszek, aby dostosować je za pomocą etykiet. Firma zauważyła, że ​​nasze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb mogą być kierunkiem, który będą zainteresowani odkrywaniem w przyszłości w miarę dalszego rozwoju.

Rozwiązanie

Dostarczyliśmy opakowania blaszane firmie The Rhubarb Candle Company, ponieważ uznali, że jest to idealne rozwiązanie dla ich potrzeb. Umożliwiło im to stworzenie wysokiej jakości świec w przystępnej cenie.

Odpowiedź od firmy produkującej świece rabarbarowe:

„Wybrałem Tinware, ponieważ polecono nam ją jako dostawę puszek dobrej jakości, w różnych stylach i rozmiarach. Polecałem Cię i polecałem innym, przekazałem Twoje dane trzem osobom i uważam, że Twoje produkty są fantastyczne, a czas wysyłki bardzo dobry.’’


Może Ci się spodobać View all

Christmas candle packaging on a beach

Unlocking the Magic of Seasonal Packaging in 2024

Start planning your festive packaging choices today.

Business planning

Navigating the Future: Your Blueprint for Business Success

Set sail on a voyage to uncover the significance and techniques of efficient business planning.

Ferrero Roche

Corporations Across EU Embrace Sustainable Packaging

Big brands are now exploring sustainable packaging. Discover more.