Filtry Lee

Estimated reading time: 1 min
Lee Filters packaging.

Założona w 1967 roku firma Lee Filters była oryginalną częścią grupy, która przekształciła się w Lee International. Firma należąca obecnie do Panavision jest liderem w produkcji filtrów architektonicznych, oświetleniowych i kamerowych na skalę światową. Produkują precyzyjne rozwiązania dla każdego, od fotografów po architektów i operatorów.

Misja

Firma Lee Filters poinformowała nas, że do swoich produktów zazwyczaj używa opakowań kartonowych. Potrzebowali jednak alternatywy o właściwościach ochronnych dla swojej gamy filtrów szklanych. Wykorzystali badania klientów, aby ustalić, że ich opakowania muszą być również trwalsze, a jednocześnie odpowiadać określonym rozmiarom filtrów.

Nasze rozwiązanie

Po zakończeniu badań zespół Lee Filters zdecydował, że opakowania blaszane są najlepszym materiałem na ich wyjątkowe produkty. Oprócz zapewnienia odpowiedniego poziomu trwałości, było ono również bardziej opłacalne w porównaniu z innymi alternatywami, w tym z utwardzanym tworzywem sztucznym. Zaprojektowaliśmy także piankową wkładkę, która posłużyła do zabezpieczenia produktu wewnątrz i zapewnienia jego bezpieczeństwa podczas transportu.

Odpowiedź od Lee Filters:

„Bliska współpraca jest kluczowym elementem każdego zespołu zaopatrzeniowego – firma Tinware Direct była w stanie spełnić ten wymóg, a także zaoferowała nam idealne rozwiązanie w zakresie opakowania dla naszego produktu w cenie mieszczącej się w naszym budżecie. Po prostu zaznaczyli wszystkie właściwe pola.”


Może Ci się spodobać View all

Heart shaped tin packaging

Metalowe pojemniki: Najlepsze opakowanie dla konsumentów w UE

Zagłęb się w przesłanki stojące za rosnącą popularnością opakowań metalowych wśród klientów.

Sustainability: protecting the environment

Wybór zrównoważonego opakowania: Kluczowy krok w kierunku ratowania planety

To nie przesada: właściwe decyzje dotyczące opakowań mogą znacząco wpłynąć na nasze środowisko. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy częścią MŚP, Twoje wybory mają znaczen...

Repurposed clip lid packaging

Uwolnienie potencjału: 8 kreatywnych sposobów na zmianę przeznaczenia naszych opakowań

Znaleźliśmy ekscytujące pomysły na upcykling naszych opakowań, którymi możesz podzielić się ze swoimi klientami.