Wskazówki, dzięki którym Twoja firma będzie bardziej zrównoważona

Estimated reading time: 1 min
Tips To Make Your Business More Sustainable - Tinware Direct

Jako firma zajmująca się pakowaniem jesteśmy świadomi wpływu, jaki wywieramy na nasze środowisko. Następnie chcieliśmy podzielić się z Tobą naszymi 10 najważniejszymi wskazówkami, dzięki którym Twoja firma będzie bardziej zrównoważona.

  1. Zaproponuj zachętę do korzystania z transportu publicznego
  2. Kupuj produkty przyjazne dla środowiska
  3. Zamień całe opakowanie na materiały nadające się do recyklingu, takie jak karton, papier, taśma papierowa i, jeśli to możliwe, wykorzystaj opakowania ponownie
  4. Poproś dostawcę komputera o odebranie starych
  5. zachęcaj do zrównoważonych praktyk w pracy, takich jak chodzenie, jazda na rowerze i/lub korzystanie z transportu publicznego w celu uczestniczenia w spotkaniach, wizytach w terenie i wystawach, odrabianiu zadań domowych, spotkaniach za pośrednictwem konferencji telefonicznych lub Skype.
  6. Zachęcanie pracowników do minimalizowania zużycia papieru i innych materiałów biurowych, na przykład poprzez dwustronne drukowanie całego używanego papieru, a także do ponownego wykorzystania lub recyklingu odpadów biurowych, w tym papieru, materiałów eksploatacyjnych i zbędnego sprzętu.
  7. Zmniejsz zużycie energii przez sprzęt biurowy, zapewniając dobre sprzątanie.
  8. Zapewnij, że wszyscy nowi pracownicy zostaną odpowiednio przeszkoleni w zakresie Twojej polityki ochrony środowiska, a także dopilnuj, aby została ona przyjęta, a porady dotyczące zrównoważonego rozwoju były udostępniane klientom.
  9. Publikuj częste wskazówki i porady dotyczące zrównoważonego rozwoju na naszej stronie internetowej oraz w biuletynie i prowadź kampanie mające na celu podniesienie świadomości na temat ponownego wykorzystania lub recyklingu wybranego materiału
  10. Odejście od stosowania opakowań plastikowych i zapewnienie, że Twoje produkty są pakowane wyłącznie w opakowania nadające się do recyklingu.

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas lub napisz do nas. Alternatywnie możesz złożyć zamówienie poprzez stronę internetową.


Może Ci się spodobać View all

Heart shaped tin packaging

Metalowe pojemniki: Najlepsze opakowanie dla konsumentów w UE

Zagłęb się w przesłanki stojące za rosnącą popularnością opakowań metalowych wśród klientów.

Sustainability: protecting the environment

Wybór zrównoważonego opakowania: Kluczowy krok w kierunku ratowania planety

To nie przesada: właściwe decyzje dotyczące opakowań mogą znacząco wpłynąć na nasze środowisko. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy częścią MŚP, Twoje wybory mają znaczen...

Repurposed clip lid packaging

Uwolnienie potencjału: 8 kreatywnych sposobów na zmianę przeznaczenia naszych opakowań

Znaleźliśmy ekscytujące pomysły na upcykling naszych opakowań, którymi możesz podzielić się ze swoimi klientami.