Szybsze dostawy są już w drodze!

Estimated reading time: 2 min
Van delivering product packaging

W Tinware Direct stale szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług dla wszystkich klientów. Przez ostatni rok ciężko pracowaliśmy, przygotowując nową centralną lokalizację dla naszej firmy w Holandii. Zanim oficjalnie otworzymy drzwi magazynu w Nowym Roku, chcieliśmy podzielić się z Wami tym, co ta zmiana będzie oznaczać na najbliższe miesiące. 

 

Dutch warehouse exterior

Dlaczego wprowadzamy tę zmianę? 

Jednym z naszych głównych wyzwań i głównych celów jest zapewnienie, że zawsze zapewniamy najszybszą dostawę naszym klientom, niezależnie od ich lokalizacji. Niezależnie od tego, czy wprowadzasz na rynek nowy produkt, czy szukasz świeżego opakowania dla najlepiej sprzedającego się produktu, szybka dostawa jest zawsze najwyższym priorytetem. Mamy niezliczoną liczbę klientów rozsianych po całej Europie, a nowy magazyn jest doskonale umiejscowiony, aby zapewnić lepszą obsługę i szybsze rozwiązania. 

Nowoczesny, przyjazny dla środowiska obiekt magazynowy jest wyposażony we wszystko, czego potrzebuje nasz ceniony zespół logistyczny, aby zapewnić efektywność procesów, skutecznie skracając czas realizacji. 

Jaki jest następny krok? 

Nasz zespół pragnie jak najszybciej rozpocząć realizację dostaw z naszej nowej lokalizacji w Europie. W okresie przejściowym klienci, którzy złożą zamówienia między 18 grudnia a 8 stycznia, mogą doświadczyć opóźnienia wynoszącego od 1 do 3 tygodni. Z tego powodu zachęcamy wszystkich klientów, którzy potrzebują pilnych dostaw na styczeń, do realizacji zamówień przed tym terminem. 

 

New Dutch warehouse interior

Jakie korzyści przyniesie Ci to w dłuższej perspektywie?  

Nowe przeniesienie do centralnej lokalizacji pozwala naszemu zespołowi logistycznemu zapewnić krótszy czas wysyłki w całej Europie. Gdy ta zmiana zostanie w pełni zainicjowana, nasze opakowania metalowe, blaszane i stojące będą dostarczane do drzwi, biur i magazynów szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Od połowy stycznia nowe czasy wysyłki obejmują: 

 • 1 dzień roboczy – Luksemburg, Liechtenstein, Holandia 
   
 • 2 dni robocze - Austria, Belgia, Francja, Niemcy 
   
 • 3 dni robocze – Włochy 
   
 • 4 dni robocze - Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Łotwa, Litwa, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania. 
   
 • 5 dni roboczych – Dania, Finlandia, Irlandia, Norwegia, Serbia i Czarnogóra, Szwecja, Szwajcaria, Rumunia 
   
 • 6 dni roboczych – Grecja 

W Tinware Direct pragniemy zawsze iść do przodu i ulepszać nasze usługi tam, gdzie to możliwe. Otwarcie drzwi naszego nowego magazynu w Holandii to kolejny krok na tej drodze.  

Jeśli masz więcej pytań na temat tego ekscytującego rozwoju lub chcesz rozpocząć projekt opakowania z naszym zespołem ekspertów, nie wahaj się skontaktować się już dziś. 

 


Może Ci się spodobać View all

Heart shaped tin packaging

Metalowe pojemniki: Najlepsze opakowanie dla konsumentów w UE

Zagłęb się w przesłanki stojące za rosnącą popularnością opakowań metalowych wśród klientów.

Sustainability: protecting the environment

Wybór zrównoważonego opakowania: Kluczowy krok w kierunku ratowania planety

To nie przesada: właściwe decyzje dotyczące opakowań mogą znacząco wpłynąć na nasze środowisko. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy częścią MŚP, Twoje wybory mają znaczen...

Repurposed clip lid packaging

Uwolnienie potencjału: 8 kreatywnych sposobów na zmianę przeznaczenia naszych opakowań

Znaleźliśmy ekscytujące pomysły na upcykling naszych opakowań, którymi możesz podzielić się ze swoimi klientami.